Kurumsal

1988 yılından itibaren kendi imalat ve tasarımını üreten Gürşah Mobilya, 1993 yılında da perakende sektöründe yapmış olduğu atılımlar ile kaliteden ödün vermeden ev mobilyası, iç dekorasyon, tasarım ve uygulamaları, satış sonrası desteği ile sürekli kendisini yenileyerek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz düşünün biz tasarlayalım ve üretelim ilkesiyle özel dekorasyon ürünlerinde de Modoko'daki mağazamıza sizleri bekliyoruz. 


Kali̇te Anlayışımız

Ürünlerimizi tasarlarken, sizlerin kalite beklentisini karşılamak adına malzemenin en kalitelisini kullanıyor, en küçük detaya kadar özen gösteriyoruz. Üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde dünya standartlarının da üzerine çıkmayı hedefliyoruz. 

Güvenilirik, kalite bilinci ve sizlerin memnuniyetinize verilen önem, ödün veremeyeceğimiz temel prensiplerimizdendir.

Tasarımda, üründe, satış ve satış sonrası hizmetlerimizdeki kalite anlayışımız ile sizleri memnun etmek en önemli İlkelerimizden birisidir.

Her zevke uygun, modern ve özgün tasarımlarımız ile “ts en iso 9001:2008 kalite yönetim sistemleri” standartlarına uygun şekilde üretilen ürünlerimiz, sektörün öncü markalarından biri olmamızı sağladı.

Satış Sonrası Servis

Garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Garanti süremiz sona erdikten sonra bile, servis ve bakım hizmetimizi sunarak müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmak için buradayız...

Gürşah Mobilya

30 yılı aşkın süredir yüksek kalitede mobilya mimarisini üreten firmamız, sektörün öncü ve takip edilen bir firması olarak hizmet vermeye devam ediyor.

1988 yılından itibaren kendi imalat ve tasarımını üreten GÜRŞAH MOBİLYA, 1993 yılında da perakende sektöründe yapmış olduğu atılımlar ile kaliteden ödün vermeden ev mobilyası, iç dekorasyon, tasarım ve uygulamaları, satış sonrası desteği ile sürekli kendisini yenileyerek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz düşünün biz tasarlayalım ve üretelim ilkesiyle özel dekorasyon ürünlerinde de Modoko'daki mağazamıza sizleri bekliyoruz.

Neden Gürşah Mobilya

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenilirlik, kalite bilinci ve sizlerin memnuniyetinize verilen önem, ödün veremeyeceğimiz temel prensiplerimizdendir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizdeki kalite anlayışımız ile sizleri memnun etmek en önemli ilkelerimizdendir.

30 Yılı Aşan Tecrübe

Kurulduğu 1988 yılından beri yüksek kalitede mobilya mimarisini üreten firmamız, sektörün öncü ve takip edilen bir firması olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Satış Sonrası Servis

Garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermekteyiz. Garanti süremiz sona erdikten sonra bile, servis ve bakım hizmetimizi sunarak müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Dünya Standartlarında Kalite

Ürünlerimizi tasarlarken , sizlerin kalite beklentisini karşılamak adına malzemenin en kalitelisini kullanıyor, en küçük detaya kadar özen gösteriyoruz.

Yemek Odası

Yemek odanızın ihtiyacı olan her şey Gürşah Mobilya Yemek Odası Mobilyaları kategorisinde! Yemek odaları; salonların genellikle köşelerinde bulunan ve şık bir şekilde dekore edilen, zevke göre yemek masası, yemek masası sandalyeleri, konsol, ayna gibi detayları bir arada sunan yemek alanı olarak bilinir.

Oturma Grupları

Birbirinden şık ve kullanışlı modelleri bulunan oturma grupları arasından oturma odanız için en uygun mobilya alternatifine ulaşabilir ve evinizi hayalinizdeki gibi dekore edebilirsiniz.

Yatak Odası Takımları

İnce dekorasyon fikirlerinin ve kullanılabilirliğin ön plana çıktığı yatak odası tasarımları, her zaman tercihlerin üst sıralarında yer almıştır. Gürşah Mobilya , farklılık yaratan çizgisiyle tasarımları sizin için kullanılabilir ve rahat kılmaktadır.